Jumbo Super Proff enkeltstige 3,8 meter 13 trin

Jumbo Super Proff enkeltstige på 3,8 meter har 13 ergonomisk vinklede og skridsikre trin, som giver en plan og sikker ståflade. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den både robust og let, samtidig med at du undgår beskidte fingre. Den leveres med gummifødder for ekstra stabilitet og sikkerhed. Velegnet til professionelle, der har brug for en stærk og pålidelig stige.

Jumbo Super Proff enkeltstige 3,8 meter 13 trin koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 20,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.245 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.245 kr (14. juni 2026) og 1.499 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff 13 trin 3,8 meter
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 3,8meter stige 13 trin
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff enkelt stige 3,8 meter 13 trin
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 3,8meter stige 13 trin
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff enkeltstige 3,8 meter 13 trin
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff enkeltstige 3,8 meter 13 trin
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Enkeltstige SUPER PROFF 13 trin 3,8m.
2.119 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.168 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo