Jumbo Super Proff enkeltstige 2,8 meter 9 trin

Jumbo Super Proff enkeltstige 2,8 meter 9 trin er en robust og let stige i elokseret aluminium. De ergonomisk vinklede, 38 mm brede trin er skridsikre og giver en plan og sikker ståflade. Stigen har kraftige alu-vanger og leveres med gummifødder, hvilket øger både komfort og sikkerhed under brug. Elokseringen sikrer, at du undgår beskidte fingre.

Jumbo Super Proff enkeltstige 2,8 meter 9 trin koster lige nu 909 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 879 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 879 kr (18. juni 2026) og 929 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 909 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 2,8meter stige 9 trin
909 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff enkeltstige 2,8 meter 9 trin
939 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff enkelt stige 2,8 meter 9 trin
959 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff enkeltstige 2,8 meter 9 trin
959 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff 9 trin 2,8 meter
999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 2,8meter stige 9 trin
1.299 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Enkeltstige SUPER PROFF 9 trin 2.7m.
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo