Jumbo Super Proff enkeltstige 2,1 meter 7 trin

Jumbo Super Proff enkeltstige på 2,1 meter har 7 ergonomisk vinklede og skridsikre trin, der giver en plan og sikker ståflade. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, så du undgår beskidte fingre, og den er både robust og let. Leveres med gummifødder for øget stabilitet. Velegnet til professionelt brug, hvor sikkerhed og komfort er i fokus.

Jumbo Super Proff enkeltstige 2,1 meter 7 trin koster lige nu 789 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 780 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 780 kr (26. maj 2026) og 829 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 789 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 2,1meter stige 7 trin
789 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff enkeltstige 2,1 meter 7 trin
829 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 2,1meter stige 7 trin
939 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff enkeltstige 2,1 meter 7 trin
949 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff 7 trin 2,1 meter
999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff enkelt stige 2,1 meter 7 trin
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Enkeltstige SUPER PROFF 7 trin 2.1m.
1.119 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.168 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo