Jumbo Super Proff Combistige 3x9 6,1m

Jumbo Super Proff Combistige 3x9 6,1m er en 3-delt stige i elokseret aluminium, som minimerer risikoen for beskidte fingre. Stigen har ergonomisk vinklede og skridsikre trin, der giver en plan og sikker ståflade. Den kan anvendes som skydestige, wienerstige eller skyde-wienerstige og leveres med stigefod for ekstra stabilitet. Velegnet til krævende opgaver, hvor robusthed og fleksibilitet er vigtigt.

Jumbo Super Proff Combistige 3x9 6,1m koster lige nu 2.499 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.415 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.415 kr (09. maj 2026) og 2.499 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 6,1meter 3-delt combistige 3x9 trin
2.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff Combistige 3-delt 3 x 9 trin 6,1 m
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 6,1meter 3-delt combistige 3x9 trin
2.699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff combistige 3-delt 6,1 meter 3x9 trin
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff combistige 3-delt 6,1 meter 3x9 trin
3.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff combistige 3-delt 6,1 meter 3x9 trin
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Combistige Super Proff 3x9 trin 6.1m.
3.869 kr
+ fri fragt
Total: 3.869 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo