Jumbo Super Proff Combistige 3x11

Jumbo Super Proff Combistige 3x11 er en 3-delt kombistige med 3x11 trin og en maksimal højde på 7,1 meter. Stigen er fremstillet i eloxeret aluminium, hvilket mindsker snavs på hænderne. De ergonomisk vinklede og skridsikre trin giver en plan og sikker ståflade. Stigen kan anvendes som skydestige, wienerstige eller skyde-wienerstige og leveres med stigefod for ekstra stabilitet.

Jumbo Super Proff Combistige 3x11 koster lige nu 2.999 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.929 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.929 kr (09. maj 2026) og 2.999 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.999 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 7,1meter 3-delt combistige 3x11 trin
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff combistige 3-delt 7,1 meter 3x11 trin
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 7,1meter 3-delt combistige 3x11 trin
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff Combistige 3-delt 3 x 11 trin 7,1 m
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter 3x11 trin
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
JUMBO combistige Super Proff, 3-delt, 3x11 trin/7,1 m
3.480 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter 3x11 trin
3.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Combistige Super Proff 3x11 trin 7.1m.
4.619 kr
+ fri fragt
Total: 4.619 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo