Jumbo Super Proff Combistige 2x9 trin 4,6 m

Jumbo Super Proff Combistige 2x9 trin 4,6 m er en robust og let stige i elokseret aluminium, der mindsker risikoen for beskidte fingre. De ergonomisk vinklede trin giver en plan og skridsikker ståflade, hvilket øger sikkerheden. Stigen kan anvendes både som skydestige og wienerstige og leveres med stigefod for ekstra stabilitet. Velegnet til den seriøse håndværker, der ønsker kvalitet og fleksibilitet.

Jumbo Super Proff Combistige 2x9 trin 4,6 m koster lige nu 2.099 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.015 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.015 kr (18. juni 2026) og 2.099 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.099 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 4,6meter combistige 2x9 trin
2.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff Combistige 2x9 trin 4,6 m
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 4,6meter combistige 2x9 trin
2.299 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff combistige 4,6 meter 2x9 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff combistige 4,6 meter 2x9 trin
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff combistige 4,6 meter 2x9 trin
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Combistige Super Proff 2x9 trin 4,6m.
3.244 kr
+ fri fragt
Total: 3.244 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo