Jumbo Super Proff Combistige 2x7 trin 3,5 m

Jumbo Super Proff Combistige 2x7 trin 3,5 m er en ekstra kraftig kombistige fremstillet i let, eloxeret aluminium, der mindsker snavs på hænderne. Stigen har ergonomisk vinklede og skridsikre trin for øget sikkerhed og komfort. Den kan anvendes både som skydestige og wienerstige og leveres med stigefod for ekstra stabilitet. Velegnet til seriøse håndværkere, der ønsker en robust og stabil stige til mange opgaver.

Jumbo Super Proff Combistige 2x7 trin 3,5 m koster lige nu 1.787 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.783 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.783 kr (09. maj 2026) og 1.787 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.787 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff combistige 3,5 meter 2x7 trin
1.787 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff combistige 3,5 meter 2x7 trin
1.787 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff combistige 3,5 meter 2x7 trin
1.787 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff Combistige 2x7 trin 3,5 m
1.787 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 3,5meter combistige 2x7 trin
1.787 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.386 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 3,5meter combistige 2x7 trin
1.787 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.386 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Combistige Super Proff 2x7 trin 3.5m.
2.869 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.918 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo