Jumbo Super Proff Combistige 2x13 trin 6,9 m

Jumbo Super Proff Combistige 2x13 trin 6,9 m er en robust combistige i elokseret aluminium, der kan bruges som skydestige eller wienerstige. Stigen har ergonomisk vinklede og skridsikre trin, som giver en plan og sikker ståflade. Den leveres med stigefod for ekstra stabilitet og har en bredde på 51,5 cm. Velegnet til både professionelle og krævende opgaver.

Jumbo Super Proff Combistige 2x13 trin 6,9 m koster lige nu 2.799 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.721 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.721 kr (09. maj 2026) og 2.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.799 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 6,9meter combistige 2x13 trin
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff combistige 6,9 meter 2x13 trin
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 6,9meter combistige 2x13 trin
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff Combistige 2x13 trin 6,9 m
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff combistige 6,9 meter 2x13 trin
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff combistige 6,9 meter 2x13 trin
3.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.498 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Combistige Super Proff 2x13 trin 6.9m.
4.369 kr
+ fri fragt
Total: 4.369 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo