Jumbo Super Proff Combistige 2x11 trin 5,7 m

Jumbo Super Proff Combistige 2x11 trin 5,7 m er en robust og let stige i elokseret aluminium, der minimerer risikoen for beskidte fingre. Stigen har ergonomisk vinklede trin, som giver en plan og komfortabel ståflade, samt skridsikre trin for øget sikkerhed. Kan anvendes både som skydestige og wienerstige og leveres med stigefod for ekstra stabilitet. Velegnet til både professionelle og krævende opgaver.

Jumbo Super Proff Combistige 2x11 trin 5,7 m koster lige nu 2.499 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.399 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (18. juni 2026) og 2.499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 5,7meter combistige 2x11 trin
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 5,7meter combistige 2x11 trin
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff Combistige 2x11 trin 5,7 m
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff combistige 5,7 meter 2x11 trin
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff combistige 5,7 meter 2x11 trin
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff combistige 5,7 meter 2x11 trin
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Combistige Super Proff 2x11 trin 5.7m.
3.869 kr
+ fri fragt
Total: 3.869 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo