Jumbo Super Proff arbejdsbuk 70 cm

Jumbo Super Proff arbejdsbuk er designet til professionelt brug med en højde på 70 cm. Den brede platform og de kraftige vanger sikrer stabilitet og komfort under arbejdet. Hvert trin er forstærket for ekstra sikkerhed, mens den elokserede overflade giver holdbarhed.

Jumbo Super Proff arbejdsbuk 70 cm koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.509 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.509 kr (08. april 2026) og 1.699 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff bred trappestige, 3 trin, 70 cm
1.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Arbejdsbuk Super Proff BRED 3 trin 0,70m
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff bred trappestige 3 trin, højde 70 cm
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo bred trappestige 70 cm 3 trin
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff bred trappestige 3 trin 70cm
1.699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff bred arbejdsbuk, 3 trin, højde 70 cm
1.725 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo 3 trins arbejdsbuk 70cm Topplade 22x65cm
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Super Proff Arbejdsbuk 3 trin
3.183 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.262 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Jumbo Super Proff Arbejdsbuk 3 trin
3.346 kr
+ 29 kr fragt
Total: 3.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.4%

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Stiger