Jumbo Super Proff Arbejdsbuk

Jumbo Super Proff Arbejdsbuk er designet til professionel brug med kraftige vanger og en elokseret overflade. Den store, plane platform sikrer stabilitet, mens de 12-punktsamlinger og hjørneforstærkninger på alle trin tilbyder ekstra sikkerhed. Med en højde på 45 cm og trinflader på 10 cm bredde er denne arbejdsbuk både sikker og komfortabel til arbejdsopgaver. Den er EN-131 godkendt og kan bære op til 150 kg.

Jumbo Super Proff Arbejdsbuk koster lige nu 629 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 618 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 618 kr (08. april 2026) og 629 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff smal trappestige, 2 trin, 45 cm
629 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff smal trappestige 2 trin, højde 45 cm
659 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo smal trappestige 45 cm 2 trin
659 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff smal trappestige 2 trin 45cm
659 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff smal arbejdsbuk, 2 trin, højde 45 cm
699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo 2 trins arbejdsbuk 45cm Topplade 22x40cm
709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Arbejdsbuk Super Proff SMAL 2 trin 0,45m
830 kr
+ 49 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
JUMBO trappestige, smal, 2 trin, 0,45 meter
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
JUMBO Super Proff 2 trins arbejdsbuk
1.498 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.527 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
JUMBO Super Proff 2 trins arbejdsbuk
1.650 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.729 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Stiger