Jumbo Super Proff 4 trin

Jumbo Super Proff 4 trin er en robust og bred arbejdsbuk med kraftige vanger og elokseret overflade. Den har en stor, plan topplatform på 22x65 cm, 10 cm brede trin med 12-punktsamlinger og hjørneforstærkninger. Arbejdsbukken har en højde på 95 cm, bredde på 78 cm, vejer 10 kg og har en maksimal bæreevne på 150 kg. Godkendt efter EN-131 og leveres med 3 års garanti.

Jumbo Super Proff 4 trin koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.775 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.775 kr (11. juni 2026) og 1.899 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff bred trappestige, 4 trin, 95 cm
1.799 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Arbejdsbuk Super Proff BRED 4 trin 0,95m
1.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff bred arbejdsbuk, 4 trin, højde 95 cm
2.075 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.574 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff bred trappestige 4 trin, højde 95 cm
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo 4 trins arbejdsbuk 95cm Topplade 22x65cm
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo bred trappestige 95 cm 4 trin
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff bred trappestige 4 trin 95cm
2.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo