Jumbo Proff wienerstige i træ 317 cm 12 trin

Jumbo Proff wienerstige i træ har 2x12 trin og en højde på 317 cm. Stigen er linoliebehandlet for længere levetid og har spandkroge i begge sider af toppen. De 46 mm brede trin er riflede og skridsikre, hvilket giver ekstra sikkerhed under brug. Vangerne er lavet af lamineret fyrretræ, og trin af massiv bøgetræ. Let udskiftelige bændler holder afstanden mellem stigens sider.

Jumbo Proff wienerstige i træ 317 cm 12 trin koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (16. juni 2026) og 2.050 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff wienerstige i træ 317 cm 12 trin
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Jumbo wienerstige 317cm 2x12 trin
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo proff træ wienerstige 2x12trin 317cm
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo wienerstige i træ 317 cm 12 trin
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Wiener LAMINERET Proff 2x12 trin 317cm.
2.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff wienerstige i træ, 2 x 12 trin, 317cm
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo proff wienerstige i træ 317 cm 12 trin
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wienerstige tr, JUMBO, 12 trin / 3,3 meter
2.756 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.855 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo