Jumbo Proff wienerstige i træ 215 cm 8 trin

Jumbo Proff wienerstige i træ har 2x8 trin og en højde på 215 cm. Stigen er linoliebehandlet for længere levetid og har spandkroge i begge sider af toppen. De 46 mm brede trin er riflede og skridsikre, hvilket øger sikkerheden under brug. Vangerne er lavet af massiv træ, og stigen har let udskiftelige bændler, der holder afstanden mellem siderne. Velegnet til både byggeplads og hjemmet.

Jumbo Proff wienerstige i træ 215 cm 8 trin koster lige nu 819 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 769 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 769 kr (18. juni 2026) og 889 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 819 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff wienerstige i træ 215 cm 8 trin
819 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo wienerstige i træ 215 cm 8 trin
819 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo wienerstige 215cm 2x8 trin
829 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff wienerstige i træ, 2 x 8 trin, 215cm
889 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo proff wienerstige i træ 215 cm 8 trin
929 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Wiener MASSIV Proff 2x8 trin 215cm.
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo proff træ wienerstige 2x8trin 215cm
1.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo wienerstige 2x8 trin massiv træ 2,14 meter
2.118 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.197 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo