Jumbo Proff Wienerstige

Bedste pris
Stabil pris
699kr
1.868 krSPAR 63%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Jumbo Proff Wienerstige i træ er en robust og holdbar stige, der er linoliebehandlet for forlænget levetid. Den har spandkroge i begge sider og let udskiftelige bændler for optimal stabilitet. Med en højde på 188 cm, bredde på 56 cm og riflede, skridsikre trin er den ideel til sikkert arbejde i højden.

Jumbo Proff Wienerstige koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (08. april 2026) og 699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff wienerstige i træ, 2 x 7 trin, 188cm
699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff wienerstige i træ 188 cm 7 trin
709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo wienerstige i træ 188 cm 7 trin
709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo proff træ wienerstige 2x7trin 188cm
729 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo proff wienerstige i træ 188 cm 7 trin
779 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo wienerstige 188cm 2x7 trin
779 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wienerstige tr, JUMBO, 7 trin / 2,0 meter.
944 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Wiener MASSIV Proff 2x7 trin 188cm.
970 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo wienerstige 2x7 trin i massiv træ 1,88 meter
1.868 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.947 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Stiger