Jumbo Proff wienerstige 270 cm 2x10 trin

Jumbo Proff wienerstige i træ har 2x10 trin og en højde på 270 cm. Stigen er linoliebehandlet for længere levetid og har spandkroge i begge sider af toppen. De 46 mm brede trin er riflede og skridsikre, og vangerne er lavet af lamineret fyrretræ. Sikkerhedsbændler holder afstanden mellem stigens sider. Velegnet til både byggeplads og privat brug.

Jumbo Proff wienerstige 270 cm 2x10 trin koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 13,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (16. juni 2026) og 1.699 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff wienerstige i træ 270 cm 10 trin
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Jumbo wienerstige 270cm 2x10 trin
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo wienerstige i træ 270 cm 10 trin
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo proff træ wienerstige 2x10trin 270cm
1.699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff wienerstige i træ, 2 x 10 trin, 270cm
1.699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo proff wienerstige i træ 270 cm 10 trin
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Wiener LAMINERET Proff 2x10 trin 270cm.
1.950 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo