Jumbo Proff wienerstige 163 cm 2x6 trin

Jumbo Proff wienerstige er en klassisk todelt stige i massivt træ med 2x6 trin og en højde på 163 cm. Stigen har 46 mm brede, riflede og skridsikre trin samt spandkrog i begge sider. Den er linoliebehandlet for længere levetid og har let udskiftelige bændler, der holder afstanden mellem stigens sider. Velegnet til både byggeplads og hjemmet, hvor sikkerhed og holdbarhed prioriteres.

Jumbo Proff wienerstige 163 cm 2x6 trin koster lige nu 559 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (09. maj 2026) og 565 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff wienerstige i træ, 2 x 6 trin, 163cm
559 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff wienerstige i træ 163 cm 6 trin
599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo wienerstige i træ 163 cm 6 trin
599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo proff træ wienerstige 2x6trin 163cm
609 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo wienerstige 163cm 2x6 trin
639 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo proff wienerstige i træ 163 cm 6 trin
759 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Wiener MASSIV Proff 2x6 trin 163cm.
770 kr
+ 49 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HC Farver favicon
HC Farver
Jumbo Wienerstige 4-9 trin
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Wienerstige 2 x 6 trin
1.579 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.658 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo