Jumbo Proff wienerstige 140 cm

Jumbo Proff wienerstige er en solid og pålidelig løsning til både professionelle og private. Lavet af linoliebehandlet massivt træ for øget holdbarhed, har den 2x5 skridsikre trin og en højde på 140 cm. Med spandkroge på toppen og let udskiftelige bændler holder den sikkert afstanden mellem stigens sektioner. Perfekt til opgaver, der kræver stabilitet og pålidelighed.

Jumbo Proff wienerstige 140 cm koster lige nu 499 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (03. juli 2026) og 499 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff wienerstige i træ 140 cm 5 trin
499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo wienerstige i træ 140 cm 5 trin
499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff wienerstige i træ, 2 x 5 trin, 140 cm
499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo proff træ wienerstige 2x5trin 140cm
509 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo wienerstige 140cm 2x5 trin
539 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo proff wienerstige i træ 140 cm 5 trin
559 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wienerstige tr, JUMBO, 5 trin, 1,4 meter
620 kr
+ 99 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Wiener MASSIV Proff 2x5 trin 140cm.
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HC Farver favicon
HC Farver
Jumbo Wienerstige 4-9 trin
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Jumbo Wienerstige 2 x 5 trin
1.211 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Wienerstige 2 x 5 trin
1.344 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Hjem og have