Jumbo Proff Wienerstige 114 cm

Bedste pris
Stabil pris
389kr
1.041 krSPAR 63%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Jumbo Proff wienerstige i træ tilbyder stabilitet og holdbarhed med sine kraftige vanger og 46 mm brede, skridsikre trin. Ideel til både hjemmet og byggepladsen, stigen har en højde på 114 cm og er praktisk udstyret med spandkroge i toppen. Den linoliebehandlede overflade sikrer en længere levetid.

Jumbo Proff Wienerstige 114 cm koster lige nu 389 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 389 kr (08. april 2026) og 389 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 389 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff wienerstige i træ, 2 x 4 trin, 114 cm
389 kr
+ 599 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff wienerstige i træ 114 cm 4 trin
399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo wienerstige i træ 114 cm 4 trin
399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo proff træ wienerstige 2x4trin 114cm
399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo wienerstige 114cm 2x4 trin
429 kr
+ 499 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo proff wienerstige i træ 114 cm 4 trin
449 kr
+ 499 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wienerstige tr, JUMBO, 4 trin / 1,2 meter
495 kr
+ 99 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HC Farver favicon
HC Farver
Jumbo Wienerstige 4-9 trin
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Wiener MASSIV Proff 2x4 trin 114cm.
550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Wienerstige 2 x 4 trin
1.041 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Hjem og have