Jumbo Proff teleskopstige 3,2 meter 11 trin

Jumbo Proff teleskopstige har 11 trin og en længde på 3,2 meter. Den er ideel til inspektionsopgaver og daglig transport, da den har kompakte transportmål og kan foldes sammen til minimal størrelse. Stigen er fremstillet i kraftig, letvægts-aluminium med 40 mm ergonomiske trin og kraftige alu-vanger. Den har en transportlængde på 80 cm og en bredde på 49 cm. Stigen er EN-131 godkendt og har 1 års garanti.

Jumbo Proff teleskopstige 3,2 meter 11 trin koster lige nu 2.199 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.096 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.096 kr (09. maj 2026) og 2.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.199 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo teleskopstige 3,2 meter 11 trin
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff 11 trins teleskopstige, 3,2 m
2.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff teleskopstige 3,2 meter 11 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo teleskopstige 3,2 meter 11 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo 11trins teleskopstige 3,2m
2.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo teleskopstige 11 trin 3,2 meter
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Teleskopstige Proff 11 trin 3,20m.
2.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo