Jumbo Proff Foldestillads 178x74 cm

Jumbo Proff Foldestillads 178x74 cm er et solidt og kompakt stillads med arbejdshøjde på op til 3,8 meter og ståhøjde på 1,8 meter. Det er EN-1004 godkendt og velegnet til både professionelle og gør-det-selv opgaver. Stilladset har kraftige 125 mm hjul med polyurethanbelægning, stormlås under dækket i hver ende og beskyttet lås på knækleddet. Fuldtsvejste samlinger sikrer stabilitet, og det skridsikre dæk har forskudte kroge.

Jumbo Proff Foldestillads 178x74 cm koster lige nu 3.099 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.079 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.079 kr (09. maj 2026) og 3.099 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.099 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff 178SK foldestillads, 74 x 178 cm
3.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Foldestillads 178x74cm. 1,80/3,80m.
3.350 kr
+ fri fragt
Total: 3.350 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff foldestillads 178x74 cm
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Proff foldestillads 178 x 180 x 74 cm
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo proff foldestillads 74x178cm
3.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo proff Foldestillads 178x74 cm
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo foldestillads 178x74cm
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo