Jumbo Giant Multistige Classic 6/11 trin

5.0 (4 anmeldelser)
Jumbo Giant Multistige Classic 6/11 trin
Bedste pris
Stabil pris
3.299kr
8.234 krSPAR 60%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Jumbo Giant Multistige Classic 6/11 trin er en alsidig multistige, der kan bruges som wienerstige, skydestige eller almindelig stige. Stigen har alu-lås for nem justering af længden og praktiske transporthjul, der gør den let at flytte. Den har 6-11 trin som wienerstige (op til 349 cm) og 12-22 trin som skydestige (op til 690 cm). Transportlængden er 1,99 meter og trinene er 35 mm brede.

Jumbo Giant Multistige Classic 6/11 trin koster lige nu 3.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.299 kr (09. maj 2026) og 3.299 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.299 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Giant multistige, 6/11 trin, 6,9 m
3.299 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Giant Classic multistige 6,9 meter 6/11 trin
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo giant classic multistige 6,90 meter 6/11 trin
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo giant multistige 6/11 trin 6,90m
3.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 4.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Giant Multistige Classic-Velo 6/11 trin 41LG103
3.699 kr
+ fri fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo giant Multistige Classic 6/11 trin 6,9 meter
3.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo Giant multistige 6,90 meter 6/11 trin
3.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Giant Multistige 6/11 trin
8.234 kr
+ 79 kr fragt
Total: 8.313 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo