Jumbo Giant Multistige Classic

Bedste pris
Stabil pris
2.219kr
3.099 krSPAR 28%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Jumbo Giant Multistige Classic er en alsidig stige med 3-5 trin, der kan bruges som wienerstige, skydestige eller almindelig stige. Den har alu-lås for justering af stigelængden, transportlængde på 109 cm og bredde på 60 cm. Trinbredde på 35 mm og en maksimal længde som skydestige på 3,3 meter. Stigen er fremstillet i aluminium, vejer 11,4 kg, har 3 års garanti og er EN-131 godkendt.

Jumbo Giant Multistige Classic koster lige nu 2.219 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.299 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.219 kr (09. maj 2026) og 2.299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.219 kr hos LavprisVærktøj.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Giant multistige, 3/5 trin, 3,3 m
2.219 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo giant Multistige Classic 3/5 trin 3,30 meter
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Giant Classic multistige 3,3 meter 3/5 trin
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo giant classic multistige 3,30 meter 3/5 trin
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo giant multistige 3/5 trin 3,30m
2.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo Giant multistige 3,30 meter 3/5 trin
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Giant Multistige Classic 3/5 trin
3.099 kr
+ fri fragt
Total: 3.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo