Jumbo Giant Multistige Classic 4/7 trin

4.8 (5 anmeldelser)
Jumbo Giant Multistige Classic 4/7 trin
Bedste pris
Stabil pris
2.499kr
6.384 krSPAR 61%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Jumbo Giant Multistige Classic 4/7 trin er en alsidig multistige, der kan bruges som wienerstige, skydestige eller almindelig stige. Stigen har alu-lås for justering af længden, håndtrykssystem og praktiske transporthjul, hvilket gør den nem at flytte og tilpasse forskellige opgaver. Fremstillet i letvægts højstyrke aluminium og med en transportlængde på 1,39 meter. Trinbredde på 35 mm og bredde på 61 cm.

Jumbo Giant Multistige Classic 4/7 trin koster lige nu 2.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.499 kr (09. maj 2026) og 2.499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Giant multistige, 4/7 trin, 4,5 m
2.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Giant Multistige Classic 4/7 trin
2.749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo giant Multistige Classic 4/7 trin 4,50 meter
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Giant Classic multistige 4,5 meter 4/7 trin
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo giant classic multistige 4,50 meter 4/7 trin
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo giant multistige 4/7 trin 4,50m
2.899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo Giant multistige 4,50 meter 4/7 trin
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Giant Multistige 4/7 trin
6.384 kr
+ 79 kr fragt
Total: 6.463 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo