Jumbo Giant Classic Multistige

4.8 (6 anmeldelser)

Jumbo Giant Classic Multistige er en alsidig stige med 5 til 9 trin og en maksimal længde på 5,7 meter. Den kan anvendes som wienerstige, skydestige eller almindelig stige. Stigen har alu-lås for nem justering af længden, praktiske transporthjul samt en transportlængde på 1,69 meter. Trinbredde på 35 mm og bredde på 69 cm gør den stabil og komfortabel i brug.

Jumbo Giant Classic Multistige koster lige nu 2.899 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.870 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.870 kr (09. maj 2026) og 2.899 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.899 kr hos LavprisVærktøj.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Giant multistige, 5/9 trin, 5,7 m
2.899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo giant Multistige Classic 5/9 trin 5,70 meter
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Giant Classic multistige 5,7 meter 5/9 trin
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo giant classic multistige 5,70 meter 5/9 trin
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo giant multistige 5/9 trin 5,70m
3.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Giant Multistige Classic 5/9 trin
3.250 kr
+ fri fragt
Total: 3.250 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo Giant multistige 5,70 meter 5/9 trin
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Giant Multistige 5/9 trin
7.366 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.445 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo