Juletræ kunstig PVC ASKE med LED

Dette kunstige PVC juletræ i ASKE serien er ideelt til indendørs julepynt. Det er udstyret med mange tætte grene og integrerede LED lys, der skaber en hyggelig stemning. Træets stive top gør det nemt at fastgøre en stjerne, og det leveres med en praktisk metalfod.

Juletræ kunstig PVC ASKE med LED koster lige nu 839 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 826 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 826 kr (08. april 2026) og 839 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 839 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordic Winter Aske kunstigt juletræ med lys, 180 x 118 cm
839 kr
+ 40 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Nordic Winter Aske kunstigt juletræ med lys, 180 x 118 cm
839 kr
+ 40 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordic Winter Aske kunstigt juletræ med lys, 180 x 118 cm
839 kr
+ 40 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordic Winter Aske kunstigt juletræ med lys, 180 x 118 cm
839 kr
+ 40 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nordic Winter Aske kunstigt juletræ med lys, 180 x 118 cm
839 kr
+ 40 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Juletræ kunstig PVC "ASKE", Klasse B+, m/LED, 5 størrelser - 180 x 118 cm
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Juletræ kunstig PVC ASKE, Klasse B+, 180x118 cm m/LED NORDIC WINTER
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NORDIC WINTER Juletræ kunstig PVC ASKE, Klasse B+, 180x118 cm m/LED lys
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: NORDIC WINTER
Kategori: Hjem og have