Juicy Couture Viva La Juicy Rose 100 ml

Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau de Parfum er en frisk og feminin duft, der indfanger den frie ånd og livsglæde hos den moderne kvinde. Med en let boblende tone af rosé, kombineret med blomsteragtige nuancer, tilbyder denne parfume en forfriskende fortolkning af den klassiske Viva La Juicy. Perfekt til både hverdag og specielle anledninger, vil denne duft løfte dit humør og efterlade et uforglemmeligt indtryk.

Juicy Couture Viva La Juicy Rose 100 ml koster lige nu 275 kr. En stigning på 17,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 235 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 235 kr (11. juli 2026) og 299 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 275 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 100 ml
275 kr
+ 39 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Juicy Couture Viva La Juicy Rose Edp 100ml
328 kr
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Juicy Couture Viva La Juicy Rose Eau De Parfum 100 Ml
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Juicy Couture Viva La Juicy Rose 100 ml
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Juicy Couture Viva La Juicy Rosé EDP 100 ml
529 kr
+ 79 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Juicy Couture Viva La Juicy Rose Edp 100ml
552 kr
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Juicy Couture Viva La Juicy Rose EDP 100 ml
613 kr
+ fri fragt
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Juicy Couture Viva La Juicy Rosé Eau De Parfum 100ml
614 kr
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Juicy Couture Viva La Juicy Rosè EDP
790 kr
+ fri fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: juicy couture
Kategori: Parfume og eau de cologne