Juicy Couture Viva la Juicy 50 ml

Bedste pris
Stabil pris
259kr
580 krSPAR 55%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Oplev den forførende duft af Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum. Med en sensuel blanding af vilde bær og vanilje er denne parfume det perfekte valg til den sofistikerede kvinde, der vil udstråle selvtillid og charme.

Juicy Couture Viva la Juicy 50 ml koster lige nu 259 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 269 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 259 kr (16. april 2026) og 269 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 259 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Viva La Juicy Eau de Parfum til kvinder 50 ml Juicy Couture
259 kr
+ 79 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Juicy Couture Viva la Juicy 50 ml
295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Juicy Couture Viva La Juicy Eau De Parfum For Women 50 ml
312 kr
+ 39 kr fragt
Total: 351 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Juicy Couture Viva La Juicy EDP 50 ml
370 kr
+ 39 kr fragt
Total: 409 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Juicy Couture Viva La Juicy Edp 50ml
376 kr
Total: 376 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Juicy Couture Viva La Juicy Edp 50ml
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum Til Hende 50ml
406 kr
Total: 406 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Juicy Couture Viva La Juicy EDP
580 kr
+ fri fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: juicy couture
Kategori: Parfume og eau de cologne