Juicy Couture Viva La Juicy 100 ml

Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum er en dejlig og feminin duft til kvinder. Med noter af vilde bær, mandarin, kaprifolium, gardenia og jasmin, afrundes denne skønhed af amber, karamel, vanilje, sandeltræ og praline. Perfekt til både hverdag og særlige lejligheder.

Juicy Couture Viva La Juicy 100 ml koster lige nu 409 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 389 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 389 kr (16. april 2026) og 463 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 409 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum 100 ml
409 kr
+ 79 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Juicy Couture Viva La Juicy Edp 100 ml
463 kr
Total: 463 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Juicy Couture Viva la Juicy 100 ml
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Juicy Couture Viva La Juicy Eau De Parfum For Women 100 ml
470 kr
+ 39 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Juicy Couture Viva La Juicy EDP 100 ml
504 kr
+ fri fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Juicy Couture Viva la Juicy Eau De Parfum For Her 100ml
519 kr
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Juicy Couture Viva La Juicy Edp 100ml
710 kr
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Juicy Couture Viva La Juicy EDP
790 kr
+ fri fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: juicy couture
Kategori: Parfume og eau de cologne