Jotun Lady Wonderwall Hvid 9 L

Jotun Lady Wonderwall er en ekstremt slidstærk og rengøringsvenlig vægmaling. Den har en mat overflade, der er pletafvisende og kan tåle daglig trafik. Overfladen bliver ikke skjoldet ved rengøring og holder sig flot over tid.

Jotun Lady Wonderwall Hvid 9 L koster lige nu 1.175 kr. En stigning på 446,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 215 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 215 kr (08. april 2026) og 1.175 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.175 kr hos HC Farver.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Jotun Lady ROCK SUGAR 1632 9 L
1.175 kr
+ fri fragt
Total: 1.175 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
HC Farver favicon
HC Farver
Jotun Lady Wonderwall Vores anbefaling
1.175 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Lady Wonderwall Hvid 9 L
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
Jotun Lady Wonderwall Slidstærk vægmaling 9 L
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Lady Wonderwall Hvid-Base 9lt 26rmaakva
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: God Pris