Jotun Lady Supreme Finish 2,7 L

Jotun Lady Supreme Finish er ideel til indendørs træværk som trædøre, lister og karme. Denne oliemaling giver en slidstærk og glat overflade i en mat finish. Den er let at påføre og næsten lugtfri, hvilket gør den perfekt til krævende opgaver.

Jotun Lady Supreme Finish 2,7 L koster lige nu 795 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 636 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 636 kr (08. april 2026) og 795 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 795 kr hos Malprivat.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Jotun Lady Supreme Finish Glans 03, 15, 40, 80 2.7 L
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Lady Supreme Finish Mat 03 Hvid 2,7 L PURE MAT 03
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
Jotun Lady Supreme Finish Indendørs træmaling 2,7 L 03
929 kr
Total: 929 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Lady Supreme Finish 03 2,7lt Hvid-Base 6hmmaacsa
929 kr
+ 49 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: Maling