Jotun Lady Perfection Loft Hvid 9 L

Oplev en fejlfri og heltmat finish med Jotun Lady Perfection loftmaling. Denne maling er nem at påføre uden dryp og stænk og giver et ensartet resultat uden skjolder. Den er miljømærket med svanen og dækker effektivt efter kun to lag.

Jotun Lady Perfection Loft Hvid 9 L koster lige nu 845 kr. En stigning på 382,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 175 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 175 kr (08. april 2026) og 845 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 845 kr hos HC Farver.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Jotun Lady Perfection Glans 2 REFLEKSFRI Loftmaling 9 L
845 kr
+ fri fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
HC Farver favicon
HC Farver
Jotun Lady Perfection loftmaling Refleksfri
845 kr
+ 49 kr fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Lady Perfection Loft Hvid 9 L
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
Jotun Lady Perfection Loftsmaling 9 L
879 kr
Total: 879 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Lady Perfection Hvid 9lt 25mmaakva
879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: God Pris