Jotun Drygolin Power Clean

4.9 (27 anmeldelser)

Jotun Drygolin Power Clean er en avanceret, selvrensende træbeskyttelse, der giver et smukt, silkemat udseende. Med glans 15 sikrer det en langvarig beskyttelse mod algevækst og overfladeskimmel. Ideel til at bevare træets naturlige skønhed med minimal vedligeholdelse.

Jotun Drygolin Power Clean koster lige nu 735 kr. En stigning på 18,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 619 kr (13. juni 2026) og 829 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 735 kr hos HC Farver.

Sammenlign priser

Bedste pris
HC Farver favicon
HC Farver
Jotun Drygolin Power Clean Glans 15 Træbeskyttelse
735 kr
+ 49 kr fragt
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Drygolin Power Clean Hvid 2,7 L
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Drygolin Power Clean Silkemat 15 2.7 L
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
DRYGOLIN Power Clean 2,7 liter
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Drygolin Power Clean Hvid 2,7lt
829 kr
+ 49 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 18.7%

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: Maling