Jotun Drygolin Optimal hvid 2,7 L

Jotun Drygolin Optimal i hvid er en silkemat udendørs maling, der sikrer et langvarigt flot udseende med minimal smudsoptag. Den tørrer hurtigt, så du kan male to gange på samme dag. Dækkeevne på 7-12 m²/L afhængig af underlag.

Jotun Drygolin Optimal hvid 2,7 L koster lige nu 549 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (25. april 2026) og 549 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos BNFarver.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Drygolin Optimal Hvid 2,7 L
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HC Farver favicon
HC Farver
Jotun Drygolin Optimal Glans 25 Træbeskyttelse
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Drygolin Optimal Hvid 2,7lt
700 kr
+ 49 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Drygolin Optimal Silkemat 25 2.7 L
729 kr
+ fri fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
DRYGOLIN Optimal 2,7 liter
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: Maling