Jotun Drygolin Optimal

4.8 (92 anmeldelser)

Jotun Drygolin Optimal er en udendørs maling, der sikrer et langvarigt flot udseende med suveræn farvekvalitet. Malingens hurtige tørretid giver mulighed for at male to gange på samme dag, og den lave smudsoptagelse gør, at overfladen ser nymalet ud i længere tid. Med en glans på 25 silkemat er det et godt miljøvalg til enhver facade.

Jotun Drygolin Optimal koster lige nu 999 kr. En stigning på 83,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (25. april 2026) og 1.390 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos MestersMaling.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
DRYGOLIN Optimal 9 L
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Køb nu
HC Farver favicon
HC Farver
Jotun Drygolin Optimal Glans 25 Træbeskyttelse
1.390 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Drygolin Optimal Hvid 9 L
1.395 kr
+ fri fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Drygolin Optimal Silkemat 25 9 L
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Drygolin Optimal Hvid 9lt
1.549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 28.1%

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: Maling