Jotun Drygolin Nordic Extreme Vindue og Dør

4.6 (96 anmeldelser)

Jotun Drygolin Nordic Extreme Vindue og Dør er en førsteklasses maling, der sikrer langtidsholdbar beskyttelse af dine vinduer og døre. Den selvrensende overflade gør vedligeholdelse lettere, mens den vandafvisende egenskab beskytter mod vejr og vind. Perfekt til det skiftende danske klima.

Jotun Drygolin Nordic Extreme Vindue og Dør koster lige nu 795 kr. En stigning på 174,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 290 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 290 kr (25. april 2026) og 795 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 795 kr hos HC Farver.

Sammenlign priser

Bedste pris
HC Farver favicon
HC Farver
Jotun Drygolin Nordic Extreme Glans 50 Vinduesmaling
795 kr
+ 49 kr fragt
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Drygolin Nordic Extreme Vindue Og Dør, Halvblank 50 2.7 L
845 kr
+ fri fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Drygolin Nordic Extreme Vindue og Dør Hvid 2,7 L
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
DRYGOLIN Nordic Extreme vindue og dør 2,7 liter
879 kr
Total: 879 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Drygolin Nordic Extreme 2,7lt
879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.6%

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: God Pris