Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat

Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat er en førsteklasses udendørsmaling, der beskytter dit træværk med en supermat finish. Med selvrensende egenskaber og ekstrem farveholdbarhed sikrer den et holdbart og elegant udseende, år efter år. Malingen er hurtigtørrende og kan overmales efter kun 2 timer.

Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat koster lige nu 1.579 kr. En stigning på 304,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 390 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 390 kr (25. april 2026) og 1.995 kr (27. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.579 kr hos MestersMaling.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermat 9 L
1.579 kr
Total: 1.579 kr
På lager
Køb nu
HC Farver favicon
HC Farver
Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat Træbeskyttelse
1.595 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Drygolin Nordic Extreme Supermat 03 9 L
1.995 kr
+ fri fragt
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat Hvid 9 L
2.249 kr
+ fri fragt
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Drygolin Nordic Extreme 9lt
2.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.0%

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: God Pris