Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat 2,7 L

Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat er en førsteklasses træbeskyttelse, der giver en mat finish og langvarig farveholdbarhed. Dens selvrensende egenskaber sikrer et smukt og velbeskyttet træværk, perfekt til nordiske forhold. Kan overmales efter kun 2 timer.

Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat 2,7 L koster lige nu 690 kr. En stigning på 76,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 390 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 390 kr (25. april 2026) og 715 kr (27. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 690 kr hos HC Farver.

Sammenlign priser

Bedste pris
HC Farver favicon
HC Farver
Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat Træbeskyttelse
690 kr
+ 49 kr fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dages levering
Køb nu
Malprivat.dk favicon
Malprivat.dk
Drygolin Nordic Extreme Supermat 03 2.7 L
715 kr
+ fri fragt
Total: 715 kr
På lager
Leveringstid: 0-3 dages levering
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat Hvid 2,7 L
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MestersMaling.dk favicon
MestersMaling.dk
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermat 2,7 liter
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Drygolin Nordic Extreme 2,7lt
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: JOTUN
Kategori: God Pris