Joby GorillaPod 3K Pro

Bedste pris
Stabil pris
629kr
1.629 krSPAR 61%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Joby GorillaPod 3K Pro er et professionelt stativ designet til premium spejlløse kameraer. Stativet har en patenteret aluminiumskonstruktion og understøtter op til 3 kg. Den modulære og alsidige opbygning gør det velegnet til forskellige optagelsessituationer, hvor fleksibilitet og stabilitet er vigtige.

Joby GorillaPod 3K Pro koster lige nu 629 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 629 kr (09. maj 2026) og 629 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Joby GorillaPod 3K Pro Black
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Joby Stativ GorillaPod 3K Pro Sort
707 kr
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Joby Gorillapod 3k Pro Tripod
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Joby Gorillapod 3K Pro Stand
1.629 kr
+ fri fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Joby