Jimmy Choo Man Aqua 50 ml

4.6 (933 anmeldelser)

Jimmy Choo Man Aqua Eau de Toilette er en frisk, træagtig og maritim duft, der fanger essensen af havet og sommeren. Designet til den energiske mand, åbner den med noter af krydret kardemomme, hvilket skaber en vedvarende følelse af friskhed og livsglæde. En perfekt duft til både daglige eventyr og særlige lejligheder.

Jimmy Choo Man Aqua 50 ml koster lige nu 289 kr. En stigning på 40,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 206 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 206 kr (14. maj 2026) og 298 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 289 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Jimmy Choo Man Aqua 50 ml
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jimmy Choo Aqua Men Eau De Toilette 50 ml
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jimmy Choo Man Aqua EDT 50 ml
448 kr
+ fri fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Jimmy Choo Man Aqua Edt 50ml
464 kr
Total: 464 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jimmy Choo Aqua Men Edt Spray 50 ml
526 kr
Total: 526 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 40.3%

Specifikationer

Mærke: jimmy choo
Kategori: Parfume og eau de cologne