Jimmy Choo Illicit Flower 100 ml

4.6 (1 anmeldelse)

Oplev en forfriskende blanding af blomster og frugt med Jimmy Choo Illicit Flower Eau de Toilette. Denne lette og feminine duft kombinerer abrikos, grapefrugt og jasmin med forførende noter, og skaber en elegant duftoplevelse, der er perfekt til både hverdag og særlige anledninger.

Jimmy Choo Illicit Flower 100 ml koster lige nu 311 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (01. maj 2026) og 342 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 311 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jimmy Choo Illicit Flower 100 ml
311 kr
+ 39 kr fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jimmy Choo Illicit Flower Edt Spray 100 ml
347 kr
Total: 347 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Jimmy Choo Dameparfume Illicit Flower Edt 100 Ml
370 kr
+ 40 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Jimmy Choo Illicit Flower 100 ml
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Jimmy Choo Illicit Flower Eau de Toilette 100 ml
419 kr
+ 79 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jimmy Choo Illicit Flower Women EDT 100 ml
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jimmy choo
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de toilette