Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum 40 ml

4.6 (135 anmeldelser)

Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum er en fortryllende orientalsk blomsterduft, designet til den moderne kvinde. Denne parfume fanger essensen af selvsikkerhed og elegance med noter, der taler til både glæde og forførelse. Perfekt til både dag og aften, tilbyder den en duftoplevelse, der hylder kvindelige venskaber og uforglemmelige nætter.

Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum 40 ml koster lige nu 268 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 254 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 254 kr (03. juli 2026) og 272 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 268 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jimmy Choo I Want Choo Edp Spray Le Parfum
268 kr
+ 39 kr fragt
Total: 307 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jimmy Choo I Want Choo Edp Spray 40 ml
319 kr
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum Edp 40 Ml
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum 40 ml
345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum Eau de Parfum 40 ml
402 kr
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum EDP 40 ml
436 kr
+ fri fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum 40 ml
545 kr
+ fri fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jimmy choo
Kategori: Parfume og eau de cologne
type: Parfume