Jimmy Choo I Want Choo EDP 100 ml

4.7 (11 anmeldelser)

Jimmy Choo I Want Choo EDP er en fortryllende orientalsk blomsterduft til kvinder. Med sin elegante flakon og forførende duftnoter, fremhæver den din femininitet og selvsikkerhed. Perfekt til enhver lejlighed, hvor du vil udstråle elegance og charme.

Jimmy Choo I Want Choo EDP 100 ml koster lige nu 483 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 457 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 457 kr (12. juni 2026) og 570 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 483 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jimmy Choo I Want Choo Edp Spray
483 kr
+ 39 kr fragt
Total: 522 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Jimmy Choo I Want Choo Eau de Parfum 100 ml
579 kr
+ 79 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jimmy Choo I Want Choo EDP 100 ml
595 kr
+ fri fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Jimmy Choo I Want Choo 100 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Jimmy Choo I Want Choo Eau De Parfum 100ml
691 kr
Total: 691 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jimmy Choo I Want Choo Edp Spray 100 ml
775 kr
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Jimmy Choo I Want Choo Eau de Parfum 100ml Spray
932 kr
+ fri fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jimmy Choo I Want Choo Eau De Parfum 100 ml
960 kr
+ fri fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jimmy choo
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum