Jimmy Choo I Want Choo 60 ml

Jimmy Choo I Want Choo Eau de Parfum er en strålende kombination af orientalske og blomstrede noter, der fremhæver din femininitet. Duften er karakteriseret ved den hypnotiske røde edderkoppelilje og bløde vaniljenoter, der tilsammen skaber en unik balance mellem det dybe og opløftende. Den elegante flakon gør duften til en udsøgt tilføjelse til enhver parfumesamling.

Jimmy Choo I Want Choo 60 ml koster lige nu 388 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 341 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 341 kr (12. juni 2026) og 429 kr (21. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 388 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jimmy Choo I Want Choo Eau De Perfume Spray 60ml
388 kr
+ 39 kr fragt
Total: 427 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Jimmy Choo I Want Choo Eau de Parfum 60 ml
429 kr
+ 79 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Jimmy Choo I Want Choo 60 ml
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Jimmy Choo I Want Choo EDP 60 ml
495 kr
+ fri fragt
Total: 495 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Jimmy Choo I Want Choo Edp 60ml
628 kr
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Jimmy Choo I Want Choo Eau De Parfum 60 ml
690 kr
+ fri fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jimmy choo
Kategori: Parfume og eau de cologne