Jimmy Choo Floral Eau de Toilette 90 ml

Oplev den elegante og sofistikerede duft af Jimmy Choo Floral Eau de Toilette. Denne feminine duft kombinerer friske og blomstrende noter, der fremhæver din personlige stil og skønhed. Ideel til daglig brug eller særlige lejligheder.

Jimmy Choo Floral Eau de Toilette 90 ml koster lige nu 327 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 290 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 290 kr (01. maj 2026) og 370 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 327 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jimmy Choo Floral EDT 90ml
327 kr
+ 39 kr fragt
Total: 366 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Jimmy Choo Dameparfume Floral Edt 90 Ml
390 kr
+ 40 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Jimmy Choo Floral Eau de Toilette til kvinder 90 ml
399 kr
+ 79 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Jimmy Choo Floral Eau de Toilette 90ml Spray
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: jimmy choo
Kategori: Parfume og eau de cologne