Jesmig fast karm med dæksel

Jesmig fast karm med dæksel er designet til integrerede fliser og passer til opføringsrør på 600 mm. Denne galvaniserede karm tåler en belastning på op til 5 ton, hvilket gør den ideel til indkørsler og gangarealer, hvor der ønskes en næsten usynlig brøndløsning.

Jesmig fast karm med dæksel koster lige nu 2.885 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.799 kr (07. april 2026) og 2.885 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.885 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jesmig fast karm 55 mm med dæksel til opføringsrør på 600 mm Maks. belastning 5 ton
2.885 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 5 ton galvaniseret, flisetykkelse 55 mm
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jesmig brønddæksel Ø600 til fliser 10-55 mm
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jesmig karm m. 55mm integreret dæksel til opføringsrør Ø600mm, 5ton
3.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Jesmig Brnddksler Fuldt integreret/skjult dksel og karm til 600 mm brnd og 50 mm belgningshjde
4.111 kr
+ 99 kr fragt
Total: 4.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jesmig
Kategori: Udendørskonstruktioner