Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 5 ton galvaniseret, flisetykkelse 75 mm

Jesmig fast karm med dæksel er designet til integrerede fliser og passer til opføringsrør på 600 mm. Den galvaniserede karm kan anvendes i indkørsler eller gangarealer, hvor du ønsker en diskret og fuldendt løsning. Dækslet gør det muligt at ilægge egne fliser, så brønddækslet bliver næsten usynligt i belægningen. Velegnet til områder med en maksimal belastning på 5 ton.

Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 5 ton galvaniseret, flisetykkelse 75 mm koster lige nu 3.099 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.010 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.010 kr (30. maj 2026) og 3.155 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.099 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jesmig fast karm 75 mm med dæksel til opføringsrør på 600 mm Maks. belastning 5 ton
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 5 ton galvaniseret, flisetykkelse 75 mm
3.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jesmig karm m. 75mm integreret dæksel til opføringsrør Ø600mm, 5ton
3.299 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jesmig brønddæksel Ø600 til fliser 60-75 mm
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jesmig T2-70 dæksel 600mm. Til belægningshøjde 60-75mm. A50
3.550 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.629 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jesmig