Jesmig fast karm m/dæksel Ø600mm

Jesmig fast karm med dæksel til integrerede fliser passer til opføringsrør på 600 mm og har en maksimal belastning på 12,5 ton. Den galvaniserede karm giver mulighed for en næsten usynlig brøndløsning, der fuldender indkørsler eller gangarealer, hvor et diskret udtryk ønskes. Velegnet til områder med integrerede fliser.

Jesmig fast karm m/dæksel Ø600mm koster lige nu 7.999 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.925 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.925 kr (30. maj 2026) og 8.229 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.999 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jesmig fast karm 70 mm med dæksel til opføringsrør på 600 mm Maks. belastning 12,5 ton
7.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 8.498 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton galvaniseret, flisetykkelse 75 mm
8.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 8.898 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jesmig brønddæksel Ø600 til fliser 12,5 ton, 60-75 mm
8.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 8.998 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jesmig karm m. 75mm integreret dæksel til opføringsrør Ø600mm, 12,5ton
8.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 9.098 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jesmig