Jesmig fast karm m/dæksel Ø315/425 mm

Jesmig fast karm med dæksel er designet til integrerede fliser og passer til opføringsrør på 315 eller 425 mm. Den galvaniserede løsning giver mulighed for en næsten usynlig brønd, der fuldender indkørsler eller gangarealer. Dækslet kan klare en belastning på op til 12,5 ton og sikrer et flot og diskret resultat, hvor du kan ilægge din egen flise.

Jesmig fast karm m/dæksel Ø315/425 mm koster lige nu 2.699 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.599 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.599 kr (09. maj 2026) og 2.699 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos CompletVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jesmig brønddæksel Ø315/425 til fliser 60-75 mm, 12,5 ton
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jesmig fast karm 75 mm med dæksel til opføringsrør på 315/425 mm Maks. belastning 12,5 ton
2.785 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.284 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 315/425 mm opføringsrør, 12,5 ton galvaniseret, flisetykkelse op til 75 mm
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jesmig karm m. 75mm integreret dæksel til opføringsrør Ø315/425mm, 12,5ton
2.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Jesmig Brnddksler Fuldt integreret/skjult dksel og karm til 315/425 mm brnd og 70 mm belgningshjde
3.114 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.213 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jesmig