Jesmig fast karm m/dæksel 315/425 mm 12,5 ton

Jesmig fast karm med dæksel er designet til opføringsrør på 315 eller 425 mm og kan anvendes til integrerede fliser. Den galvaniserede løsning giver mulighed for en næsten usynlig brønd i indkørsler eller gangarealer, hvor du kan ilægge din egen flise for et fuldendt udtryk. Maksimal belastning er 12,5 ton, hvilket gør den velegnet til områder med trafik.

Jesmig fast karm m/dæksel 315/425 mm 12,5 ton koster lige nu 2.299 kr. En stigning på 18,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.949 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.949 kr (12. juni 2026) og 2.455 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jesmig fast karm 55 mm med dæksel til opføringsrør på 315/425 mm Maks. belastning 12,5 ton
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 315/425 mm opføringsrør, 12,5 ton galvaniseret, flisetykkelse 55 mm
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jesmig brønddæksel Ø315/425 til fliser 10-55 mm, 12,5 ton
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jesmig karm m. 55mm integreret dæksel til opføringsrør Ø315/425mm, 12,5ton
2.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Jesmig Brnddksler Fuldt integreret/skjult dksel og karm til 315/425 mm brnd og 50 mm belgningshjde
3.257 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.356 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jesmig